O festivale

Dračie dni odštartovali svoj prvý ročník ešte v lete 2018. Festival vznikol pod taktovkou občianskeho združenia Smoleničan v prostredí malebných vŕškov Malých Karpát. Popri dračích rozprávkach, sprievodných aktivitách a vôňach chutného jedla si na Dračích dňoch prišli každé leto na svoje nielen deti, ale aj rodičia. Festival síce pôvodne vznikol ako lokálny projekt, no príbehové víkendy spolu s nami každoročne trávili rodiny a známi nielen z okolia Smoleníc, ale aj návštevníci z rôznych kútov Slovenska. Preto sme sa rozhodli, že originálny program a komunitnú atmosféru podujatia si nenecháme len pre seba. Počas tohto leta tak s festivalom prichádzame za Vami! 

Tím občianskeho združenia Smoleničan prináša pestrý program podujatí pre malých aj veľkých už od roku 2014. Radi takto prispievame k tomu, aby v tónoch rodinného festivalu každoročne ožívali naše domovské Smolenice. Počas týchto letných prázdnin však spločne zakúsime unikátnu atmosféru aj ďalších štyroch čarovných zámkov a hradov po celom Slovensku. Ďakujeme všetkým návštevníkom za množstvo zážitkov a už čoskoro sa tešíme na nové! 

V neposlednom rade by sme však radi vyjadrili veľkú vďaku aj všetkým partnerom festivalu. S ich podporou môžeme spoločne žiť rozprávkami aj počas leta 2021. Projekt sa uskutočňuje aj s podporou Trnavského  samosprávneho kraja.

Zažite s nami Dračie dni!

Hlavný mediálny partner

tv_joj

Mediálny partner

radio_jemne

Partneri festivalu

Organizačný tím

p_puchly

Pavol Púchly

t_puchly

Tomáš Púchly

j_sabova

Jana Sabová

m_safarik

Marek Šafárik

dd_footer
dd_footer