Vstúpte s nami do rozprávky

Dračie dni sú rozprávkový festival pre celú rodinu. Pozývame Vás do sveta drakov, víl a odvážnych rytierov, v ktorom ožijú tie najkrajšie legendy. Tešiť sa môžete na originálnu rozprávku s profesionálnym hereckým obsadením, ktorá sa nezaobíde bez aktívnej účasti návštevníkov. Príďte našim hrdinom na pomoc v náročnej úlohe tohto leta – uchrániť dračie vajíčko pred intrigami lúpežného rytiera Zloboja. Len s pomocou detí sa z neho napokon môže vyliahnuť malý dráčik! Popri rozprávke na Vás čaká aj bohatý sprievodný program v podobe divadielok, výcviku rytierov a ďalších zábavných aktivít. Celý festival budú zároveň sprevádzať remeselné jarmoky.

Nechajte sa vtiahnuť do deja

Neponúkame zážitky len na pozeranie. Pozývame Vás, aby ste sa aj sami stali súčasťou príbehu. Deti na vlastnej koži spoznajú hrozbu lúpežníkov, ktoré číha na dračie vajíčko. Naši hrdinovia tiež budú potrebovať aktívnu pomoc všetkých detí, aby ich napokon premohli. Prežijeme tak spolu dobrodružstvá, počas ktorých deti zapojíme priamo do príbehu. Nezabudnite sa zapojiť aj do našej súťaže o najkrajšiu omaľovánku! Tohtoročnou rozprávkou pod názvom „Návrat drakov“ Vás prevedú:

marko_hp

Marko Igonda

dobrý kráľ

karolina_hp

Karolína Kubánková

víla Xénia

markus_hp

Markus Filipko

mladý princ

mario_hp

Mário Zeumer

kráľovský radca

lukas_hp

Lukáš Zvara

lúpežník Pukes

alex_hp

Alex Tomík

rytier Zloboj

Festival, ktorý prichádza za Vami

Dračie dni sa zrodili pod vŕškami Malých Karpát ako lokálny rodinný festival. Príbehové víkendy však spolu s nami každé leto trávili nielen rodiny a známi z okolia, no aj návštevníci z rôznych kútov Slovenska. Počas tejto sezóny tak pre zmenu prichádzame za Vami. Dračie dni počas prázdnin precestujú päť čarovných hradov a zámkov po celom Slovensku. Každý z nich má unikátnu atmosféru, ale aj vlastné pútavé príbehy z histórie. Preto si len sotva vieme predstaviť krajšie kulisy pre dračiu rozprávku. Každá z nich tak bude originálna!

Vstupenky

Festival sme pre Vás tentokrát pripravili v novom formáte. Podujatia budú menšie, no bude ich viac. Na každom z piatich hradov a zámkov tak spoločne strávime jeden víkend, počas ktorého sa uskutočnia vždy štyri samostatné podujatia. Vstupné je jednotné pre deti aj dospelých, no deti do jedného roka majú vstup voľný. Vstupenky sú dostupné priamo tu na našom webe vďaka Tootoot.fm. Kapacita podujatí je v zmysle platných opatrení limitovaná. Vstupenky budú dostupné aj na mieste, no ich kúpou online sa uistíte, že neostanete pred bránami.
Tešíme sa na Vás!


 

Organizačné informácie

Vstupenky zakúpené prostredníctvom Tootoot.fm si môžete vytlačiť, alebo sa nimi môžete na bráne preukázať aj vo Vašom mobilnom telefóne. Miesta na podujatí sú na voľné sedenie a státie v priestore. Na nádvoriach však nebudú rozložené lavice, takže pre väčšie pohodlie si so sebou pokojne vezmite aj deku. Preukázanie sa testom pre účasť na podujatiach nie je potrebné, majte však prosím so sebou rúška a dbajte na platné opatrenia ÚVZ SR. Svojich zvieracích miláčikov prosím nechajte doma, nakoľko do priestorov hradov a zámkov vstup s nimi možný bohužiaľ nie je.

Do ďalšieho podujatia ostáva...

dní
hodín
minút
dd_footer
dd_footer